O nás

Internetový obchod Fleknet vznikl v hlavách scenáristy Rudolfa Merknera a producentky Zuzany Konrádové (Vyprávěj, Mazalové, Kočka není pes a další), kteří projekt zaštítili svojí společností Orbis Pictures film, s.r.o.

Fleknet byl oficiálně spuštěn v lednu 2018 a jeho cíl je víc než jasný. Snažíme se Vám zajistit dárky pro vaše blízké a dovážet zajímavé produkty s tématikou filmů a seriálů, které třeba ani nemáte šanci jinde sehnat. Naše zaměření je pestré a stále se rozšiřuje.

V současné době nabízíme více než tisícovku produktů, které máme skladem. Bojíte se, že uděláte objednávku a my teprve objednáme zboží u dodavatele? U nás nemusíte, skutečně jsou všechny produkty na skladě!

Na Fleknetu najdete nejen stovky produktů k českým filmům a seriálům (Kočka není pes, Večerníček, Krtek a jiné), ale také pestrý merchandise ze světa Harry Potter, Star Wars, Marvel, DC Comics a další.

Chybí vám něco v našem e-shopu? Máte tip na produkt, po kterém toužíte? Pošlete nám zprávu na info@fleknet.cz a my na to určitě mrkneme!

TÝM FLEKNET:

RUDOLF MERKNER   ZUZANA KONRÁDOVÁ   ZUZANA ŠAFRÁNKOVÁ   JAKUB VOLÁK   MONIKA SVOBODOVÁ
                 
thumb_47_400x600_0_0_auto   zuzana-konradova   zuzana-safrankova   jakub-volak   monika-svobodova
                 
Rudolf je scenáristou kultovních Rafťáků i Ro(c)ku Podvraťáků, pohádky Princezna a písař a především ikonického českého seriálu Vyprávěj, za který jeho tým dostal cenu Týtý. Dramaturgoval seriály Redakce, Místo v životě, Život je plesa také film Bestiář.   Zuzana jako producentka Orbis Pictures film produkovala seriály Mazalové, Všechny moje lásky, ale i dokumentární série – Na vlastní nohy, Rodinné stříbro, Kočka není pes, Pod velkou čínskou zdí, televizní film Edisoni a 2. sérii web seriálu Lajna.   Zuzana je krotitelka českých dodavatelů! „Kde to nejde dveřmi, tam to půjde oknem,“ je její motto, a tak získává pro náš e-shop zajímavé výrobky od místních obchodníků. Milovnice českých seriálů a díky třem dětem i odbornice na dětské pořady.   Jakub je milovníkem příběhů. Píše texty a scénáře, distribuuje filmy a je expertem na fantasy a sci-fi. V zahraničí vyhledává produkty, kterých by měl doma sám nejraději plnou skříň. Ví tak o všem od hůlky Harryho Potter po klíčenky Rick & Morty.   Monika mnoho let působila v oděvním průmyslu, má tak doslova vytříbený vkus na to, co nosit. Sama ale ví, že manželovi nejlépe sedne tričko s Avengers a dceři tílko s Mickey Mouse. Má tak v oku textilní výrobky pro děti i dospoělé, které se na tuzemském trhu vyskytují.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.