*** DOPRAVA ZDARMA na pobočku Zásilovny při nákupu nad 700 Kč. ***

O nás

 
 
 

Internetový obchod Fleknet vznikl v hlavách scenáristy Rudolfa Merknera a producentky Zuzany Konrádové (Vyprávěj, Mazalové, Kočka není pes a další), kteří projekt zaštítili svojí společností Orbis Pictures film, s.r.o.

Fleknet byl oficiálně spuštěn v lednu 2018 a jeho cíl je víc než jasný. Snažíme se Vám zajistit dárky pro vaše blízké a dovážet zajímavé produkty s tématikou filmů a seriálů, které třeba ani nemáte šanci jinde sehnat. Naše zaměření je pestré a stále se rozšiřuje.

V současné době nabízíme více než tisícovku produktů, které máme skladem. Bojíte se, že uděláte objednávku a my teprve objednáme zboží u dodavatele? U nás nemusíte, skutečně jsou všechny produkty na skladě!

Na Fleknetu najdete nejen stovky produktů k českým filmům a seriálům (Kočka není pes, Večerníček, Krtek a jiné), ale také pestrý merchandise ze světa Harry Potter, Star Wars, Marvel, DC Comics a další.

Chybí vám něco v našem e-shopu? Máte tip na produkt, po kterém toužíte? Pošlete nám zprávu na info@fleknet.cz a my na to určitě mrkneme!

TÝM FLEKNET:

RUDOLF MERKNER   ZUZANA KONRÁDOVÁ   ZUZANA VANIŠ
         
thumb_47_400x600_0_0_auto   zuzana-konradova   zuzana-vanis
         
Rudolf je scenáristou kultovních Rafťáků i Ro(c)ku Podvraťáků, pohádky Princezna a písař a především ikonického českého seriálu Vyprávěj, za který jeho tým dostal cenu Týtý. Dramaturgoval seriály Redakce, Místo v životě, Život je ples a také film Bestiář.   Zuzana jako producentka Orbis Pictures film produkovala seriály Mazalové, Všechny moje lásky, ale i dokumentární série – Na vlastní nohy, Rodinné stříbro, Kočka není pes, Pod velkou čínskou zdí, televizní film Edisoni a 2. sérii web seriálu Lajna.   Zuzana je krotitelka českých dodavatelů! „Kde to nejde dveřmi, tam to půjde oknem,“ je její motto, a tak získává pro náš e-shop zajímavé výrobky od místních obchodníků. Milovnice českých seriálů a díky třem dětem i odbornice na dětské pořady.