Keramický hrnek 360 ml - "Nova", E.T.

Neohodnoceno

Keramický hrnek "Nova" s motivem E.T. - oficiální licence, 360 ml objem, stylový a praktický hrnek pro fanoušky.

Dostupnost Skladem
249 Kč
Keramický hrnek 360 ml - "Nova", E.T.
Neohodnoceno

Představujeme vám keramický hrnek "Nova" s motivem E.T., který je nejen stylovým doplňkem do vaší sbírky, ale také praktickým nádobím pro vaše oblíbené nápoje. Tento hrnek je oficiálně licencovaný, což zaručuje autentičnost a kvalitu motivu. S objemem 360 ml je dostatečně prostorný pro vaši ranní kávu, čaj nebo horkou čokoládu.

Keramický hrnek "Nova" zdobený originálním motivem E.T. je dokonalým dárkem pro fanoušky tohoto kultovního mimozemšťana. Motiv je proveden s pečlivostí a detaily, které neuniknou pozornosti. Navíc je hrnek vyroben z kvalitní keramiky, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost.

Nyní si můžete dopřát svůj oblíbený nápoj ve společnosti E.T. a připomenout si kouzlo tohoto legendárního filmu. Hrnek "Nova" je vhodný nejen pro domácí použití, ale také pro práci nebo studium. S jeho stylovým designem si získáte obdivující pohledy od kolegů a přátel.

Užijte si každý doušek z tohoto originálního hrnku a nechte se unést do světa E.T. s každým naplněním. Díky oficiální licenci můžete mít jistotu, že tento produkt splňuje nejvyšší standardy kvality a autenticity. Vytvořte si svůj vlastní kouzelný okamžik a přidejte si keramický hrnek "Nova" s motivem E.T. do svého každodenního života.

Základní parametry:

  • Název: Keramický hrnek "Nova" - E.T.
  • Motiv: E.T.
  • Oficiální licence: Ano
  • Objem: 360 ml
  • Materiál: Keramika
  • Vhodný pro domácí i pracovní použití
  • Ideální dárek pro fanoušky E.T.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty