Rudolf Desenský - Kniha Jak poznat psí duši - bestseller

394 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Nejnovější vydání knihy pro každého fanouška oblíbeného seriálu Kočka není pes a pro všechny milovníky psů. Rudolf Desenský jako psycholog psů vám poradí s výchovou vašeho neposlušného mazlíčka.

Dostupnost Objednáno
299 Kč    
Kategorie Nejoblíbenější
 

Rudolf Desenský je praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů. Zachraňuje psy, kteří jsou kvůli špatnému přístupu svých dosavadních pánů problémoví či nezvladatelní. V této knížce se Rudolf Desenský dělí o zkušenosti, jež má s agresivními či původně nedůvěryhodnými psy, a vysvětluje, jak takové psy zvládnout.

Chcete svému mazlíčkovi dopřát pestrou stravu? Využijte nabídku společnosti Nativia, oficiálního partnera seriálu Kočka není pes. Pokračujte kliknutím na banner.

BANNER_688x400

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LM Avatar autora LŠM 12.9.2019 12:38
Skvělá kniha. Koupila jsem manželovi jako dárek, ale začetla jsem se i já. Nepejskaři neocení, ale milovníci psů přečtou jedním dechem. Dost dobře napsáno.
Odpovědět
VD Avatar autora Určitě doporučuji 14.8.2019 06:38
Kniha je velice zajímavá a poučná. Teprve po přečtení člověk vidí jak málo psům rozumí. Také jsem koupí knihy ráda přispěla psinci pana Desenského.
Odpovědět
JS Avatar autora 4.4.2019 22:27
Knihu jsem darovala majitelům jednoho velmi bojácného až úzkostného pejska. Doufám, že všem kniha pomůže nebo že vyhledají pana Desenského...
Odpovědět
LG Avatar autora Bezva knížka, doporučuji :o) 26.2.2019 11:17
Knížka se čte jedním dechem a jsem za ni moc ráda. Doporučuji bez diskuze :o)
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.