E.T. - Plakát "Kosmická loď" (91,5x61)

Neohodnoceno

Oživte svůj domov s tímto úchvatným plakátem "Kosmická loď" s E.T. Motivuje vás k snům o vzdálených galaxiích a setkáních s mimozemskými přáteli. Kvalitní tisk na laminovaném papíře zaručuje dlouhou životnost.

Dostupnost Skladem
180 Kč
E.T. - Plakát "Kosmická loď" (91,5x61)
Neohodnoceno

Představujeme vám náš exkluzivní E.T. plakát "Kosmická loď" od GB Eye, který přináší do vašeho domova nezapomenutelný duch kultovního filmu. Tento plakát zachycuje ikonický moment, kdy E.T. vystupuje ze své kosmické lodi, a přináší do vašeho prostoru pocity dobrodružství a magie.

Plakát je vyroben z laminovaného papíru s tloušťkou 170 g/m², což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Díky ofsetovému tisku jsou barvy věrně reprodukovány a detaily plakátu jsou velmi ostré. Rozměry plakátu činí 91,5 x 61 cm, což je ideální velikost pro vystavení na stěně a dodání vašemu interiéru unikátního vzhledu.

Tento plakát je nejen skvělým doplňkem pro fanoušky E.T., ale také skvělým způsobem, jak přinést do svého domova kousek filmové historie. Můžete ho umístit v obývacím pokoji, ložnici nebo dalších místnostech, kde si přejete přinést do svého prostoru kosmickou atmosféru a nostalgie. E.T. plakát "Kosmická loď" je skvělým dárkem pro filmové nadšence a milovníky sci-fi.

Parametry:

  • Materiál: Laminovaný papír
  • Tloušťka papíru: 170 g/m²
  • Tisk: Ofsetový proces
  • Rozměry: 91,5 x 61 cm
  • Motiv: E.T. vystupující ze své kosmické lodi
  • Skvělý doplněk pro filmové nadšence a fanoušky E.T.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: