E.T. plyšový sedící 22cm 0m+

Neohodnoceno

E.T. plyšový sedící 22cm 0m+ je roztomilý mimozemšťan, který vás okouzlí svou přátelskou tváří. S touto plyšovou hračkou můžete sdílet dobrodružství na Zemi a snít o cestě domů na vzdálenou planetu.

Dostupnost Skladem
699 Kč
E.T. plyšový sedící 22cm 0m+
Neohodnoceno

E.T. plyšový sedící 22cm 0m+ přináší do vašeho domova kousek magie filmu E.T. The Extra-Terrestrial. Tato nádherná plyšová hračka zachycuje malého přátelského mimozemšťana, který touží vrátit se zpět domů na svou planetu.

S výškou 22 cm je tento plyšák ideální pro hraní i objetí. Jeho měkký a jemný povrch zaručuje pohodlný dotek, což ho činí skvělým společníkem pro děti i dospělé. E.T. má velké, výrazné oči a ikonický výraz, který okamžitě okouzlí každého, kdo ho uvidí.

Tato hračka je vhodná pro děti od narození, což z ní dělá skvělý dárek pro novorozence. Může posloužit také jako dekorační prvek v dětském pokoji nebo sběratelský kousek pro fanoušky filmu. E.T. přináší do vašeho domova kousek filmové historie a nostalgie.

E.T. plyšový sedící 22cm 0m+ je k dostání ve výjimečně kvalitním provedení, které zaručuje dlouhou životnost a spokojenost s touto hračkou. Přiveďte si domů tohoto milého mimozemšťana a podělte se o radost z jeho společnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: