*** DOPRAVA ZDARMA na pobočku Zásilovny při nákupu nad 1500 Kč. ***

Charitativní kalendář Psí ostrov 2022

1 hodnocení
 
Akce Novinka Tip
  • 1 z 15
 

 Je nám ctí představit vám kalendář pejsků von Dočasky.cz na rok 2022, jehož jsme hrdým partnerem.

109 nádherných fotografií a za každou z nich je ukrytý hluboký psí příběh.
Stolní kalendář, jehož koupí podporujete lepší život psích bezdomovců. Kalendář, který Vám bude celý příští rok připomínat, že jste přispěli svým dílem k dobré věci.
Kromě profesionálních fotek krásných pejsků a patronů projektu zpěváka Davida Kollera, herce Vladimíra Polívky a automobilového závodníka Michaela Vorby, na vás skrze něj dýchne smysluplnnost a výjimečnost projektu Psí ostrov. V kalendáři se nachází jak pejsci, kteří hledají nový milující domov, tak ti, kteří už ho našli a okupují své teplé láskyplné místečko. A letos poprvé i ti, pro které byl Psí ostrov útočištěm v momentě, kdy i s celou rodinou doslova ztratili střechu nad hlavou. Pejsci, kteří své rodiny mají, ale kvůli ničivému tornádu, které se v létě prohnalo Jižní Moravou, hledali dočasné útočiště do doby, než se mohli vrátit ke svým lidem. I toto je poslání Psího ostrova.

Koupí kalendáře podpoříte budování projektu Psí ostrov. 100% z uvedené ceny kalendáře jde na tento projekt.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

Pomáháme pejskům v péči organizace Dočasky.cz
Pojďte pomoct také.

 

Dostupnost Skladem
259 Kč    
Kategorie Mazlíčci
 

Psí ostrov, netradiční psí útulek, který kromě nadstandardní péče o psí bezdomovce, pomáhá i lidem. Dává zájemcům o adopci prostor důkladně se seznámit se čtyřnohým budoucím členem rodiny a strávit s ním třeba víkend na klidném místě v přítomnosti zkušených ošetřovatelů, kteří pejska znají. V rámci seminářů pomáhá lidem, aby si lépe rozuměli se svými psy a funguje tak jako prevence odkládání psů.

Organizace Dočasky.cz pomáhá bezprizorním psům a věnuje se společenské osvětě psí problematiky od roku 2013. Všem psům se zde dostává mnohdy až nadstandardní veterinární péče, kvalitního krmiva, individuálního přístupu s řešením povahových problémů, strachů i zlomené duše. Pro svěřence, kteří potřebují více klidu, je také zdárně využívána individuální dočasná péče, což znamená, že pejskové jsou umístěni do pěstounských rodin, které se o ně starají jako o vlastní do doby, než jsou připraveni odejít do adopce a než se pro ně najde ideální zájemce. Pes tak dostává větší šanci zařadit se do běžného života. Pečlivý výběr dočesné i nové rodiny je zde prioritou. Cílem je spárovat psa a novou rodinu tak, aby byli už napořád šťastní. Stovky psů jsou toho důkazem https://docasky.cz/cs/nasli-domov
Aby byl Psí ostrov ještě bezpečnějším útočištěm psích trosečníků, roste na něm provozní budova, maják ostrova, který poskytne prostory pro potřebnou karanténu, veterinární ošetřovnu a zázemí pro ošetřovatele i návštěvníky útulku.

Celý výtěžek prodeje kalendáře poputuje na realizaci této části projektu.

Pokud teď vybíráte dárky na Vánoce a řídíte se intuicí, cítíte, že jste charitativní psí kalendář pro rok 2022 nenašli náááhodou ;)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: